poniedziałek, 19 maja 2014

Zmęczona. O tak.

Jestem zmęczona ale tak pozytywnie!

Zrobiłam dziś całkiem dużo i nadrobiłam dużo! Czy Wy wyrabiacie się w ciągu dnia z "planem" zadań ? Ja nie! Ciągle mam inną ważną ważność i ciągle coś nowego niezaplanowanego się dzieje :) Dlaczego z wiekiem człowiek nie wyrabia na zakrętach ? Pamiętam lata dziecięce kiedy czas się niemiłosiernie dłużył! A teraz! Po kokardy zarobiona a doba się kurczy :)I jak żyć! Ja ciągle się spiszę z czymś i chyba nie jest to kwestia organizacji, muszę to przemyśleć ...  Co mi zapadło w pamięć  Dzwoni do mnie Agata z Pracownia Agrafka, to jakiś czas temu było i miała absolutnie spokojny i taki ciepły głos! A ja jak zwykle słowotok i w biegu :) dlatego jak dzwonić i góry przepraszam, tak, tak zawsze jestem w trasie :) 

I chciałam Wam polecić naprawdę piękne rzeczy z Pracowni Agrafka. Produkt jest odzwierciedleniem duszy a tam tak pastelowo, miło i spokojnie! Ja zaglądam bo mi takich emocji trzeba :) Znajdziecie tam: Tworzone z pasją niepowtarzalne rękodzieła.
Doskonały pomysł na prezent oraz urozmaicenie wnętrza Twojego domu.


Kiedy odpoczywam ? no, przy projektowaniu tez! bo to kocham! ale uwielbiam szwendać się po różnistych krzakach, kocham zapach ziemi po deszczu! I kolory i fakturę i ślimaki i kwiaty ech po prostu człowiek ma ochotę się wytarzać :D Kilka fotek ze szwędaczki poniżej! Kocham Gdynię!


2 komentarze:

  1. No to się z Wami, dzięki zdjęciom troje poszwendalam:) dziękuję za mile towarzystwo. Zdjęcia urody cudnej. Wielki uśmiech wywołało to ze śladami psich lap i podążającym tym tropem psem nr 2!:) A poza tym odezwę się...mniej krajoznawczo....

    OdpowiedzUsuń
  2. aaaa, psi nos, który, delikatnie "wącha" ślimaki, to jedno z piękniejszych zdjęć, jakie ostatnio widziałam :) Jest w nim dużo czułości : ) <3

    OdpowiedzUsuń