poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Jestem, oddycham, tworzę ... Szast i Prast to ja :)

Hello!
Przedstawiam się :) Dlaczego warto się pokazać ? ... otóż ja zawsze chcę wiedzieć z kim rozmawiam, kto tworzy takie piękne cuda, wianki :) Każdy z nas ma ludzką stronę i warto o tym pamiętać w tej wirtualnej przestrzeni. Za każdym "dziełem" kryje się człowiek i jego dusza! I za mną też :) Dziewczyna z sąsiedztwa, która kocha projektowanie, rysowanie, tworzenie! Rysuję niemal codziennie, projektuję też niemal codziennie, chyba że są jakieś perturbacje związane ze zdrowiem dzieci ... Z każdym moim produktem się utożsamiam, nie tworzę jak w fabryce - taśmowo i bez emocjonalnie! ... u mnie projekt jest zawsze otulony zaangażowaniem i jest w nim kawałek mnie :) Mam zdolność wyobrażania sobie "czegoś" zanim zyska to fizyczną stronę i będzie widoczne dla innych. W głowie mam dziesiątki obrazów, pomysłów. Nie wszystko jestem w stanie przerobić, dlatego staram się rysować pomysły i bywa że do nich wracam :), ale jest ich tak dużo i wciąż są nowe że powrót do tego co wymyśliłam wczoraj bywa niemożliwy bo na jego miejscu są już nowe, lepsze (w moim mniemaniu) ilustracje czy plakaty :) 
Bycie mamą i praca to wysiłek i często bardzo trudno to pogodzić a bywa że w ogóle niemożliwe! ... ale bycie mamą + czynna praca i do tego bycie artystą z całym tym bagażem artyzmu, zakręceniem, odpływaniem myślami, tworzeniem itd ... to mega wyczyn! :) ... ale za to jakie fajne dzieci mają dzieciństwo! I jacy fajni ludzie z nich wyrosną :) Otwarci na świat, sztukę i ludzi! 

Kilka zdjęć, chyba obrazujących mnie :) Komentarz jest zbędny. To moje rysunki, szkice i pomysłu na potem :) Pozdrawiam Was serdecznie! Może jakiś plener ? Kto chętny ?

I zapraszam do mojej plakatowni :) Plakaty do nabycia od ręki :)7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. :) I dzień dobry dziś i jutro i zawsze DOBRY!

   Usuń
 2. Cudne pomysły, projekty :) Plakat z misiem w swetrze po prosu uwielbiam !!! Fajnie też zobaczyć autorkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) ja też lubię tego ciapę Miśka z licznymi problemami :P Malkontent, ale fajny z niego misiek :)!

   Usuń
 3. Bajkowo! Fajnie Cię zobaczyć, masz wspaniałe rumieńce :P
  Kurczę, mieszkamy chyba w miarę nie daleko, a kompletnie Ciebie nie kojarzę...wygląda na to, że jesteś zakręconą, sympatyczną mamuśką z artystyczną duszą - bomba! ;)
  Może jakiś wspólny wypad na plac zabaw? Chadzacie? ;>
  Zauroczyła mnie maszyna, jest prosta i piękna zarazem. No i misiaki, i ta lala w okularach, i jeszcze dziewczynka w lisiej bluzie, no i zapomniałabym o kobicie, tej w ogrooomnym kominie na szyi - też mają w sobie 'to coś' :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asia dziękuję! Jesteś z Gdyni ? Już po świątecznym rozgardiaszu musimy się umówić! Koniecznie :)

   Usuń