poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Ile jest domu w domu :)

... a może cukru w cukrze ? :) 

co jakiś czas czas powstaje u nas domek, czy to dla lalek, czy to dla dziewczyn z koca :) ale i taki ot! po prostu domek do ozdoby pomieszczenia :) I taki właśnie Wam proponuję. Zaszalejcie, zróbcie całe miasteczko! a co!  Ja uwielbiam miniatury i to nie tylko domków ... I zawsze staram się pokazać, że da się zrobić "coś z niczego" i że każdy może mieć całkiem fajne wnętrze, nie zależnie od tego jaką kwotą dysponuje ... A teraz istny boom na wszelakie ozdobniki, które "swoją" cenę mają a każde dziecko zasługuje na coś pięknego! Jestem całkiem niezłą doradzaczką w temacie "robienia czegoś z odpadów", zatem moi mili jak coś będzie was nurtowało, może cie liczyć na podpowiedź :)


I poniżej domek z kartonu, prawda że pięknie zdobi pomieszczenie i nadaje klimacik i to nie tylko w pokoju dziecięcym ? A i mamy konia którego zrobiłam ze skarpety i pociętych paseczków ze starego swetra :) i Marian, którego uszyłam dziewczynom, i który obecnie jest nieco sponiewierany, bo strasznie kochliwy i wiecznie znika ...


2 komentarze:

  1. Miny Twoich Córek mówią same za siebie :) Że piękny a czas wspólnej zabawy- bezcenny :) pozdrowienia misiurowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie świetne ozdoby, pięknie pasują do Twojej pracowni :) Masz masę pędzli, zauroczyły mnie te obdarte trzonki i koń ze skarpety, boski :)

    OdpowiedzUsuń