piątek, 21 marca 2014

Witam się i dziękuję :)

Witajcie!

Czy Wam też tak czas szaleńczo ucieka ? Ja nie wiem, czy to kwestia wieku, że im człowiek starszy tym czas mniej przychylny czy świat tak pędzi czy co ? Ledwo ogarniam się że dziś to dziś a już jest jutro!

Planowałam sobie, że podzielę posta na kilka tematów co mi w głowie siedzą, ale znowu o zgrozo! mam niewiele czasu, zaraz mała wstanie  z drzemki i pozamiatane! A tu praca, dom, Julkę odebrać, psy wyprowadzić, zebrać myśli i pooddychać spokojnie i koniec dnia buuu a ja mam tyle do zaoferowania :) światu!

Na wstępnie, chciałabym podziękować osobom, które mnie wspierają :) I które piszą miłe słowo co jest niezmiernie dla mnie ważne! Zresztą w tym zagmatwanym świecie dobre słowo jest na wagę złota! I nawet Ci, którzy na pozór udają że nieważne "co inni o nich myślą" też czekają na przytulenie :) Dzięki wydarzeniom z ostatnich dni śmiem twierdzić, że WARTO, warto wierzyć w marzenia i tworzyć, bo kiedyś - nie wiemy kiedy .... znienacka, komuś damy przyjemność :) tym co robimy! I chociaż bywa, że wątpimy czy to ma sens, czy ktoś to czyta, czy komuś się podoba, czy ktoś zechce coś kupić... To warto! Trzeba czekać i iść swoją drogą, nie robić czegoś pod kogoś, tylko iść swoją ścieżką i tworzyć! Ja nie projektuję od "wczoraj" zajmuję się tym od lat, ale wiecie co myślałam dotychczas, że jak człowiek jest uczciwy, pracowity i lojalny a przede wszystkim zdolny to jego praca sama się obroni i generalnie wszytko się zrobi "samo" Ludzie przyjdą, będą zainteresowani, będą chcieli coś zamówić ... ot tak! bo dostrzegą Twoją osobę i zdolności i wielką pasę i miłość do tworzenia :) Ale to tak nie działa, jeszcze nie wiem do końca jak, bo sama pomimo że jestem już dojrzałą kobietą uczę się o co w tym wszystkim chodzi i jaką siłę ma internet! To naprawdę niebywałe, nieziemskie i codziennie mnie czymś zaskakuje! Krótko mówiąc, jeżeli masz coś do zaoferowania nie czekaj, walcz, pokazuj i swoją twórczość i osobowość. Zupełnie mija się z celem udawanie kogoś kim się nie jest ...  bo taka mistyfikacja przełoży się na produkt, który też będzie namiastką "czegoś" ale nie Ciebie jako człowieka! Czego nie znoszę ? chamstwa w sieci i w relacjach ludzki, nie znoszę osób roszczeniowych i takich które żerują żeby coś ugrać. Od takich lepiej z daleka. Nie da się zbudować sukcesu na czyiś plecach, bo co to za sukces ?

Jestem absolutnie szczęśliwa widzą ile w Polsce mamy artystów! Każdego dnia poznaję kogoś nowego! I każdego dnia mój folder "ulubione" dostaje jakieś cacuszko, to nic że pęka w szwach i już nie wiem kto i kiedy został dodany! Ale obserwuję i zachwycam się i chłonę piękne rzeczy które tworzą! Aż chce się powiedzieć, cudze chwalicie a swojego nie znacie! - dlatego, że część blogów zalana jest fotkami z sieci i na nich bazuje ... a u nasz w kraju tak piękne rzeczy się wyrabia! I bardzo wspieram wszystkie kobiety, które tak ciężko pracują, żeby wypromować swój produkt! Każda z nas wie ile w tym jest poświęcenia! Ile trudu,żeby wszystko zorganizować i wygospodarować czas na swoje pasje którą chcemy żeby stały się źródłem dochodu. Ile razy byłyście załamane czy choćby miałyście chwilowy kryzys i byłyście bliskie zostawienia tego ... ? Ja co najmniej kilka razy! Teraz widzę, że warto i trzeba iść wyznaczoną sobie drogą i nie rozmieniać się na drobne i tworzyć to co mamy w sercu co czujemy i co jest "nasze"! 

Dziękuję za inspiracje. Dziękuje za dobre komentarze dotyczące i mojej twórczości :)! 

  A poniżej dziewczyny, które cenię do których zaglądam, niektóre dostrzeżone wczoraj.
Pewnie pominę co najmniej 20 osób, ale postaram się uzupełnić listę w najbliższej chwili wolnej :)

1. Kobieta, która maluje kamienie metodą kropkową :) Prawda,że brzmi to niesamowicie ? Ile trzeba się napracować, i ile trzeba mieć cierpliwości żeby tak kropkę za kropką :) Myślę, że u niej wszystko się zmieni, to co robi to dopiero wstęp!
Zajrzyjcie: https://www.facebook.com/Unicatella1

2. Kocham "od wczoraj" jej wyroby :) Te domki, torby wszystko smaczne! Polecam!
https://www.facebook.com/kokka.work?ref=stream

3. Czy znacie te cudeńka ? Ja się rozpłynęłam i podziwiam, sama tworzy sama tam wypala tą glinę ech sami zobaczcie!  :P Zdolna kobieta! https://www.facebook.com/umisiury

4. I coś co mi przypomina dzieciństwo, wówczas takie cudeńka robiliśmy sami - nie były tak profesjonalnie wykonane i  z takich materiałow ale pisało siętam same sekrety!
https://www.facebook.com/konvaliia

5. Broszki bransolety i podusie milusie! I wszystko sama :)! Zajrzyjcie i zostawcie miłe słowo :)
https://www.facebook.com/Lilu2art?ref=stream&hc_location=stream

6. I bywam u Baika bo tam czuję spokój i jakoś wszystko zwalnia :)
https://www.facebook.com/msbaika

7. Odwiedźcie też Fabryka Pomponika, mądra kobieta, która ma zdrowe podejście do życia :) piękną córeczkę i świnkę, której jej zazdroszczę :) :P
http://fabrykapomponika.blogspot.com/

8.  A niej wszystko uwielbiam :) do tego jest skromną osobą :) Tworzy piękne rzeczy.
https://www.facebook.com/pages/naturallivingpl/497477766958827

9. I ktoś kto kocha las ... ja ja :)!
https://www.facebook.com/SzyteZyjatka

10. Lilki Szpilki Znacie ? Sympatyczna i energetyczna kobietka :) 
https://pl-pl.facebook.com/LilkiSzpilki?ref=stream&hc_location=stream 

11 Małe rzeczy! nie takie małe :) czuć tam serce człowieka :)!
https://www.facebook.com/pages/Ma%C5%82e-Rzeczy/249412731890692

12. Rekoko ... a te bransolety! jej mnie sroce wszystkie siępodobają! 
https://www.facebook.com/justynamagierrekoko 

13. ... że ja nie znałam wcześniej! Cuda!
http://by-piegowata.blogspot.com/2013/10/odkurzanie-zoedzie-na-bis.html

14. Znalazłam dzieki szperaniu u innych i jestem zauroczona! bo ja kocham małe misie :)
http://misiakowaprzygoda.blogspot.com/ 
 
Kiedyś czytałam jak prowadzić fanpage i jakie są zasady i takie tam bla, bla i ktoś powiedział, że nie jest stosowne, zostawianie "miłego słowa" na czymś fanpage, że to jest odbierane jako próbowanie reklamowania swojego interesu! I wiecie, co ja się z tym nie zgadzam! Dzięki temu że ktoś u mnie coś napisze, choćby "cześć" mogę zajrzeć i poznać kolejnego artystę! Dzięki temu poszerzam swoje horyzonty i otwieram się na kolejną nowość! Także u mnie piszcie a ja zajrzę :) Inaczej mogę coś stracić nieodwracalnie!6 komentarzy:

 1. Jak lubisz takie male domki to polecam też : http://pracowniajolanny.blogspot.com/search/label/drewniane%20domki My mamy cukierenke i ksiegarnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci Szast-prastowa-Wioletto, że mimo że czas goni- napisałaś taki piękny i długi post o sobie, o mnie i pewnie jeszcze o wielu fajnych, kreatywnych babkach!
  Że mimo, iż bywają dni, kiedy tracimy (chwilowo) wiarę w powodzenie i sukces naszych artystycznych przedsięwzięć, piszesz, że warto. Że warto być sobą!
  Że w czasach, gdy coraz trudniej o szczerą pochwałę, mówienie, że ktoś robi coś ważnego, pięknego, Ty to robisz (ja też : )!
  Podpisuję się pod Twoim postem, dziękuję Ci za niego i Twój piękny świat, który odkryłam chwilkę temu i już się cieszę na dalsze jego odkrywanie :)
  Misiura :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No moja droga, co to ma znaczyć, taki piękny wpis na mój temat i mi nie napisałaś na fejsie, że o mnie wspomniałaś w swym poście? Dziękuję Ci bardzoooo, bardzooo mi miłoooo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie to opisałaś, pod wieloma słowami podpisuję się bez mrugnięcia okiem...
  Najważniejsze, to nie poddawać, się, iść wytyczoną scieżką i wspierać...
  Dobre słowo czyni cuda...
  A ja dzięki Tobie wzruszyłam się wczoraj :) dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej, ja też tu jestem! Cieszę się, że dla kogoś moja praca jest inspiracją ;) Dzięki za dobre słowa ;) Kochana ;)
  Też podpisuję się pod tym postem i dzięki Tobie właśnie znalazłam wiele twórych postaci ;)

  OdpowiedzUsuń