środa, 12 marca 2014

Bajki dla małych i dużych :)

Bajeczki z Biedroneczki :) 
Dostałyśmy bajeczki, które polecam. Książki są kolorowe, ilustracje duże, Teksty takie jakie lubię czyli logiczne. Ilustracje i wybór bajek inspirujący do dalszego rozbudowania historii. U nas tak jest :) po zakończeniu opowieści dalej ją "ciągniemy", albo w formie mówionej albo plastycznej :) Ja staram się czytać zmieniając tembr głosu, co pewnie z boku wygląda przekomicznie ale wczucie się w  historię wciąga dziecko do świata baśni! 
Wiem, że bajki i generalnie książki są bardzo drogie i mam świadomość, że taki zakup spada na ostatni punkt z listy :( Dlatego, też polecam te książki raz że są niedrogie, są w Biedronce czyli ogólnodostępnej sieci i naprawdę nie jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto a inwestycja w rozwój naszego dziecka! A to jest bezcenne. 

"Poznajemy Świat". Ta książka jest naprawdę godna zakupu.  Jest tam dosyć duży przekrój tematyczny, sa i opowiadania i zadania ale i alfabet i po polsku i angielsku. (Patrz niebieska oprawa)






I kolejna "1000 Bajeczek" Mały format do torebki :) Idealna w podróż czy do szybkiego czytania, krótkie i fascynujące historyjki! 



I wierszyki z naszego dzieciństwa, do których chyba każdy ma słabość :)



Tu macie ofertę na bajeczki: http://www.biedronka.pl/rozrywka/ksiazki-dla-dzieci/

1 komentarz: