czwartek, 20 lutego 2014

Posiedzenie zarządu kreatywnego

Posiedzenie zarządu kreatywnego Szast i Prast korporejszyn :)) :)
Skład: Ja Matka Prezes, Julka córka Dyrektor do spraw wizerunku i kreatywnego myślenia oraz niezastąpiona Kreatywna Księgowa córka Kornelka! 

To był ciężki ale kreatywny tydzień! Pomysłów trylion ... czas wykonania ograniczony przez niesprawiedliwą dobę która ma jedynie trwania 24 h = 1440 minut = 86 400 sekund. 
Julka zapytała mnie dlaczego człowiek ma wszystko po dwa !? Prawda, że piękne pytanie ? :) Matkom, które pracują i bardzo się starają aby ich dzieci wyrosły na ludzi :) należy się pomnik i wieczny hołd! Kobieta to szwajcarski scyzoryk, genialne urządzenie z pięknym umysłem!

Poniżej, jedno posiedzenie, jak trudnno mi robić selekcję zdjęciową :) dla mnie wszystko co robią moje córeczki jest genialne :) Wszystko zaczyna się na papierze a później wędruje w maszynę :) ale papier ma moc i magię! Zapraszam do sklepiku, będzie kolorowo i smakowicie. 1 komentarz:

  1. Ale piękne malunki :) Julka ma talent!Mama też :) A i Kornelka niedługo dogoni siostrę,jak już tak ochoczo współpracuje:) Super! U Was zawsze tak kolorowo i wesoło:)

    OdpowiedzUsuń